درباره بلدراه

هم‌صحبتی با آدمهای بلد راه!

استارتاپ بلدراه بستری را فراهم کرده تا بتوانید به راحتی با بهترین متخصصان حوزه‌های مختلف مربوط به رشد و پیشرفتتان بدون واسطه و مستقیم ارتباط برقرار کنید و از تجربیات و دانش آنها استفاده کنید. هدف ما در دسترس قراردادن امکان ارتباط و کسب مشورت از نخبگان باتجربه و موفقی است که معمولا برقراری ارتباطات حرفه‌ای با آنها به راحتی میسر نیست. اما پلتفرم بلدراه این ارتباط را در چهارچوب‌های حرفه‌ای میان مشاوران و علاقمندان آنها برقرار می‌کند و هماهنگی‌های لازم بین دو طرف و برگزاری جلسات را به عهده می‌گیرد.

کسب مشورت از افرادی که سرد و گرم حوزه‌های تخصصی مختلف را چشیده‌اند و در کارنامه خود چندین موارد شکست و موفقیت را دارند، می‌تواند نقش یک کاتالیزور برای رشد شخصی یا کسب و کار را ایفا کند، به خصوص در شرایط خاص فعلی کشور که از طرفی گاهی موانع پیش‌بینی نشده فراوانی در راه کسب‌وکارها و اشخاص قرار می‌گیرد و از طرفی موج مهاجرت امکان دسترسی به بسیاری از نخبگان و مشاوران خبره را سخت کرده است، گاهی با دریافت تنها یک ساعت مشاوره از فردی حرفه‌ای و مجرب، مسیر پیش روی ما روشن می‌شود و متوجه اشتباهات گذشته خود می‌شویم. از آنجا که استخدام افراد بسیار باتجربه در تیم‌های کوچک و متوسط و یا حتی بسیاری از تیم‌های بزرگ اغلب ممکن، منطقی یا مقرون به صرفه نیست، جلسات مشاوره منظم با این افراد می‌تواند با هزینه‌ای منطقی بیشترین و در مواردی سریع‌ترین بازدهی ممکن را داشته باشد. بنابراین اگر در زمینه‌های توسعه کسب و کار، تبلیغات و بازاریابی، دیزاین، روابط عمومی و رسانه، جذب سرمایه، مالی و حقوقی، فنی و زیرساخت، یا توسعه فردی نیاز به کسب مشورت تخصصی دارید، بلدراه به شما کمک می‌کند تا درست‌ترین و مناسبت‌ترین فرد را برای این منظور پیدا کنید و به راحتی با او ارتباطی حرفه‌ای بگیرید.

در حال حاضر بلدراه در ابتدای مسیر خودش افتخار همکاری با متخصصان مطرحی را در کشور دارد تا از ابتدا بهترین تجربه را برای کاربران خود رقم بزند. ما برای ادامه این مسیر هزاران ایده جذاب داریم که برای اجرای آنها سر از پا نمی‌شناسیم و قرار است با همراهی شما به بهترین شکل آنها را اجرا کنیم. بنابراین به شدت نیاز به دریافت بازخوردها و نظرات انتقادی و پیشنهادی شما داریم. اگر مایلید در ادامه این راه در کنار بلدراه باشید، ما مشتاقانه از شما و ایده‌هایتان استقبال می‌کنیم. کافی است تنها با 09366632548 تماس بگیرید.

متخصص هستید؟

اگر شما هم صاحب تخصص و تجربه هستید، برای ما همکاری با شما افتخار بزرگی خواهد بود. لطفا فرم ثبت مشاور جدید را پر کنید تا بتوانیم سوابق شما را بررسی کنیم و در صورت داشتن شرایط لازم، همکاری را شروع کنیم. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

 

تیم بلدراه

ایده بلدراه را حسین رمضان‌زاده، حامد بیدی و آرش سروری بر حسب نیازی که برای خود و دوستان متخصصشان احساس کردند اجرایی کرده‌اندما در حال توسعه اعضای تیم خود هستیم و برای این منظور از همکاری متخصصین استقبال می‌کنیم. بنابراین برای همکاری با ما کافی است یک ایمیل ساده به ما بزنید :)

 • حسین رمضان‌زاده
  هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل بلدراه
  برنامه‌نویس
  مشاور سئو
  هم‌بنیان‌گذار استارتاپ کارزار
  مشاور توسعه کسب‌وکار 

   

 • حامد بیدی
  هم‌بنیان‌گذار و طراح محصول بلدراه
  دانشجوی دکترای پژوهش هنر
  مدرس دانشگاه تهران، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه سوره، دانشگاه آزاد تهران مرکز
  بنیان‌گذار کمپین #من_طراحم و استارتاپ کارزار
  منتور استارتاپ‌های مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر
  عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

 

 • آرش سروری
  هم‌بنیان‌گذار و مارکام منیجر بلدراه
  برنامه‌ساز و اینفلوئنسر حوزه فناوری
  تسهیلگر رویدادهای استارتاپی کشور
  مشاور رسانه‌ای کسب‌وکارها
  بنیانگذار تکنوگرام و هم‌بنیانگذار پیکسام
  سردبیر مجله چیپست

 

آدرس: اشرفی اصفهانی، خروجی حکیم، خیابان خجسته‌پور، پلاک ۱۴، طبقه منفی یک

تلفن: ۰۲۱۴۴۰۰۳۰۲۹

ایمیل: info @ baladrah.ir

برای اطلاعات بیشتر درباره استارتاپ بلدراه همچنین می توانید سوالات پر تکرار را مطالعه کنید.