درباره بلدراه

هم‌صحبتی با آدمهای بلد راه!

استارتاپ بلدراه بستری را فراهم کرده تا بتوانید به راحتی با بهترین متخصصان حوزه‌های مختلف مربوط به رشد و پیشرفتتان بدون واسطه و مستقیم ارتباط برقرار کنید و از تجربیات و دانش آنها استفاده کنید. هدف ما در دسترس قراردادن امکان ارتباط و کسب مشورت از نخبگان باتجربه‌ای است که معمولا برقراری ارتباطات حرفه‌ای با آنها به راحتی میسر نیست. اما پلتفرم بلدراه این ارتباط را در چهارچوب‌های حرفه‌ای میان مشاوران و علاقمندان آنها برقرار می‌کند و هماهنگی‌های لازم بین دو طرف را به عهده می‌گیرد.

کسب مشورت از افرادی که سرد و گرم حوزه‌های تخصصی مختلف را چشیده‌اند و در کارنامه خود چندین موارد شکست و موفقیت را دارند، می‌تواند نقش یک کاتالیزور برای رشد شخصی یا کسب و کار را ایفا کند. گاهی با دریافت تنها نیم ساعت مشاوره از فردی حرفه‌ای، مسیر پیش روی ما روشن می‌شود و متوجه اشتباهات گذشته خود می‌شویم. از آنجا که استخدام افراد بسیار باتجربه در تیم‌های کوچک و متوسط اغلب ممکن، منطقی یا مقرون به صرفه نیست، جلسات مشاوره منظم با این افراد می‌تواند با هزینه‌ای منطقی بیشترین بازدهی ممکن را داشته باشد. بنابراین اگر در زمینه‌های توسعه کسب و کار، تبلیغات و بازاریابی، دیزاین، روابط عمومی و رسانه، جذب سرمایه، مالی و حقوقی، فنی و زیرساخت، یا توسعه فردی نیاز به کسب مشورت تخصصی دارید، بلدراه به شما کمک می‌کند تا درست‌ترین و مناسبت‌ترین فرد را برای این منظور پیدا کنید و به راحتی با او ارتباطی حرفه‌ای بگیرید.

در حال حاضر بلدراه در ابتدای مسیر خودش افتخار همکاری با متخصصان مطرحی را در کشور دارد تا از ابتدا بهترین تجربه را برای کاربران خود رقم بزند. ما برای ادامه این مسیر هزاران ایده جذاب داریم که برای اجرای آنها سر از پا نمی‌شناسیم و قرار است با همراهی شما به بهترین شکل آنها را اجرا کنیم. بنابراین به شدت نیاز به دریافت بازخوردها و نظرات انتقادی و پیشنهادی شما داریم.

 

متخصص هستید؟

اگر شما هم صاحب تخصص و تجربه هستید، برای ما همکاری با شما افتخار بزرگی خواهد بود. لطفا فرم ثبت مشاور جدید را پر کنید تا بتوانیم سوابق شما را بررسی کنیم و در صورت داشتن شرایط لازم، همکاری را شروع کنیم.

 

تیم بلدراه

ایده بلدراه را حامد بیدی و آرش سروری بر حسب نیازی که برای خود و دوستان متخصصشان احساس کردند اجرایی کرده‌اند. ما در حال توسعه اعضای تیم خود هستیم و برای این منظور از همکاری متخصصین استقبال می‌کنیم. بنابراین برای همکاری با ما کافی است یک ایمیل ساده به ما بزنید :)

 • حامد بیدی
  هم‌بنیان‌گذار و طراح محصول بلدراه
  دانشجوی دکترای پژوهش هنر
  مدرس دانشگاه تهران، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه سوره، دانشگاه آزاد تهران مرکز
  بنیان‌گذار کمپین #من_طراحم و استارتاپ کارزار
  منتور استارتاپ‌های مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر
  عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

 

 • آرش سروری
  هم‌بنیان‌گذار و مارکام منیجر بلدراه
  برنامه‌ساز و اینفلوئنسر حوزه فناوری
  تسهیلگر رویدادهای استارتاپی کشور
  مشاور رسانه‌ای کسب و کارها
  بنیانگذار تکنوگرام و هم‌بنیانگذار پیکسام
  سردبیر مجله چیپست

 

آدرس: خیابان مرزداران، خیابان گلستان، کوچه پژوهش، پلاک ۱۳، واحد ۴

تلفن: ۰۲۱۴۴۲۵۰۳۰۷

ایمیل: info @ baladrah.ir